Team Biathlon
- Resultater karusellp p saupstad
» TBT 2.1
  Hjem
  Bilder
  Bruktprisguiden
  Kontakt Oss
Medlem »
Brukernavn:
Passord:
Kode:
Skriv kode:
Husk Meg
Registrer deg!
Glemt passord?

131 Registrerte brukere
   Nyeste bruker: edlablind

16 Brukere online: 16 gjester og 0 registrerte brukere.

Påloggede brukere:
 
990476 unike besøkende siden 23.08.07
   besøkende i går: 1300
   besøkende hittil i dag: 2801

« Tilbake

Resultater karusellp p saupstad

Her er resultatene fra lpskarusellen p Saupstad 19.09.07, som ogs er en del av TSTs Trondheimssamling


 

Karuselløpet på Saupstad var denne gangen løping med skyting, og ble arrangert i forholdsvis kald temperatur med gode skyteforhold, det var vindstille og ingen nedbør. I alle klassene ble det skutt ligg-ligg-stå-stå.


 


Her er resultatene fra alle klassene der TST-løpere deltok. For fullstendig liste over alle klasser se heat 1 og 2 og heat 3.


 


Menn Senior (4x2 km)












































































plass navn klubb løpstid skyting tillegg totaltid etter
1 Knut Kuvås Brevik Trondhjems 33:16 0-1-2-1 2:00 35:16  
2 Øyvind Lund Trondhjems 34:24 0-0-1-2 1:30 35:54 0:38
3 Helge Langen Trondhjems 35:37 0-1-2-0 1:30 37:07 1:51
4 Stian Bergersen Trondhjems 37:06 0-0-2-0 1:00 38:06 2:50
5 Vincent Naveau Trondhjems 35:50 2-3-1-2 4:00 39:50 4:34
6 Vegard Løkken Sokna IL 38:15 1-0-4-1 3:00 41:15 5:59


 


Menn 20-21 (4x2 km)






















































































plass navn klubb løpstid skyting tillegg totaltid etter
1 Henrik Brovold Byåsen SSL 32:09 4-1-2-1 4:00 36:09  
2 Guttorm Nygård Byåsen SSL 34:31 1-1-2-2 3:00 37:31 1:22
3 Arve K. Lien Johnsen Byåsen SSL 38:30 0-1-0-1 1:00 39:30 3:21
4 Espen Aarvåg Trondhjems 36:25 2-2-3-0 3:30 39:55 3:46
5 Espen Forsell Byåsen SSL 37:35 0-0-3-2 2:30 40:05 3:56
6 Gaute Maråk Trondhjems 38:16 3-2-2-1 4:00 42:16 6:07
7 Einar Stenvold Wik Røros IL 38:27 1-4-1-3 4:30 42:57 6:48


 


Kvinner 20-21 (5x0,8 km)




































plass navn klubb løpstid skyting tillegg totaltid etter
1 Anne Lise Aas Sokna IL 16:29 1-1-3-1 1:30 17:59  
2 Ingrid G. Bjørklimark Trondhjems 18:46 3-0-2-2 1:45 20:31 2:32


 


Kvinner 17-19 (5x0,
































































































plass navn klubb løpstid skyting tillegg totaltid etter
1 Margrete Hjellen Trondhjems 16:20 1-1-2-0 1:00 17:20  
2 Sunniva Bratt Slette Byåsen SSL 18:13 1-2-1-1 1:15 19:28 2:08
3 Kari Lien Johnsen Byåsen SSL 18:14 3-1-0-1 1:15 19:29 2:09
4 Kristin Fremo Trondhjems 19:06 0-1-3-1 1:15 20:21 3:01
5 Heidi Langen Trondhjems 19:10 2-2-2-0 1:30 20:40 3:20
6 Anette Aas Sokna IL 19:03 2-2-2-2 2:00 21:03 3:43
7 Aina Staverløkk Sokna IL 19:40 2-2-2-3 2:15 21:55 4:35
8 Maria Hegerberg Skauga IL 19:45 2-2-2-5 2:45 22:30 5:10


Verdt å merke seg at Margretes totaltid hadde holdt til 2. plass i herreklassen, med andre ord ett svært godt resultat.


 


 

Av Helge Sjl

Publisert 19.09.07 kl 21:47

Saken er vist 1782 ganger


Gi karakter til denne saken:


Karakter: 1.13 (24 stemmer)

Siste innlegg om denne saken i Forumet :
Margrete Uregistrert, 28.09.07, 21:09
Kan noen please endre bildet av mer på presentasjonen? 80
Helge Sjl, 01.10.07, 09:55
bare å send ett passende bilde te mæ det, så årne æ det
» Skriv ett innlegg!
Ditt navn
(m fylles inn)
Sikkerhetskode
Skriv inn kode
Innlegg
(m fylles inn)
Smilies (klikk for  bruke)
:D ;) :) :( :o 80 :? 8) :lol: :x :P
:oops: :cry: :evil: :twisted: :| :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :mrgreen: